JÄRELVAADATAV | Minu hääl Euroopas: vestlus Euroopa Parlamendi kandidaatidega

Euroopa Parlamendi valimiste eel, Euroopa päeval kutsus inimõiguste keskus kokku Euroopa Parlamendi kandidaadid, et arutleda selle üle, kas ja kuidas iga Eesti inimene Euroopa asjades kaasa saab rääkida.
Loe edasi

ERISAADE | „Kuidas vaatavad liitlased Zelenskõile näkku ja ütlevad, et iisraellaste elud on tähtsamad?“ Lähis-Idas toimuv võis luua soodsa fooni Ukraina heaks

Euroliidu riigipeade kohtumine päädis eilsel hilisõhtul muuhulgas üksmeelega, et Ukrainale tuleb kiiresti pakkuda sõjalise abi korras ka rakette. Tuli see üllatusena või mitte? Brüsselis võtsid sel teemal sõna kolm Eesti eurosaadikut.
Loe edasi

Uuring: europarlamendi valimistel on populaarseim SDE

Euroopa Parlamendi valimiste kontekstis on suurima populaarsusega Sotsiaaldemokraatlik Erakond (SDE) ja nende kandidaat Marina Kaljurand.
Loe edasi

Naiskodukaitse korraldab veteranide toetuseks Sinilille heategevusoksjoni

Täna algas nädal aega kestev Naiskodukaitse heategevuslik veebioksjon, mis toimub Sinilillekampaania „Anname au!” raames. Oksjonil on saadaval erinevad elamused, tooted, esemed ning põnevad koolitused.
Loe edasi

Marina Kaljurand sanktsioonidest: Euroopas pole nende järele valvajaid

Europarlamendi liige Marina Kaljurand tunnistab et sanktsioonidega on Euroopas midagi valesti ning nende parandamiseks tuleks vaadata, kuidas nendega toimetatakse Ameerika Ühendriigis.
Loe edasi

Kaljurand annetas sotsidele 25 040 eurot

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esinumber Euroopa Parlamendi valimistel Marina Kaljurand annetas esimeses kvartalis koduparteile 25 040 eurot.
Loe edasi

Eurosaadikud: EL peab Ukraina toetamisel ja enda kaitse tugevdamisel julgem olema

Euroopa Liit peaks olema julgem Ukraina abistamisel ja enda julgeoleku tugevdamisel, ütlesid “Esimeses stuudios” Eesti saadikud Euroopa Parlamendis.
Loe edasi

Puust ja punaseks: Kuidas toimuvad Euroopa Parlamendi valimised Eestis?

Euroopa Parlament on ainus Euroopa Liidu institutsioon, mille moodustamisel saavad ühenduse kodanikud vahetult osaleda ning iga viie aasta tagant toimuvad valimised peetakse taas tänavu juuni algul. ERR.ee annab põhjaliku ülevaate sellest, mida valimistest teadma peaks.
Loe edasi

INTERVJUU ⟩ Marina Kaljurand: enne ELi kandidaadi staatusest mõtlema hakkamist peab Armeenia palju ära tegema

Armeenial on veel palju vaja ära teha, enne kui Euroopa Liidu kandidaadi staatusest rääkima saaks hakata, ning suurim takistus on Armeenia liikmelisus Venemaa juhitud organisatsioonides, ütles Euroopa Parlamendi Lõuna-Kaukaasia delegatsiooni juht Marina Kaljurand (SDE) Postimehele. Gruusia viimaste aastate tegevuses on Kaljurand aga pettunud.
Loe edasi
1 2 3 52