Naine, kes tõi sotsidele kastanid tulest välja

Tuli, põrus ja võitis – nii võib kirjeldada pühapäevaste Euroopa Parlamendi valimiste kuningannaks tituleeritud Marina Kaljuranna teekonda Eesti poliitikas. Tegemist oli Marina Kaljuranna triumfiga.
Loe edasi

Kaljurand: Eesti mainekahju on tõsiasi ja pole kindel, kas mõrane valitsus suudab lõpuks ree peale saada

Eesti praeguse valitsuse tekitatud mainekahju on tõsiasi ning välismaal küsitakse pidevalt, mis meil siin juhtus, ütles europarlamendi valimistel ülekaaluka häältesaagi saanud eksvälisminister Marina Kaljurand.
Loe edasi

Kaljurand: valitsus on mõrane ja seda hoitakse jõuga koos

Euroopa Parlamendi valimistel üle 65 000 hääle kogunud sotsiaaldemokraat Marina Kaljurand kinnitas, et ta ei jäta Brüsselisse minnes Eesti sisepoliitikat maha. Praegune valitsus on tema hinnangul mõrane ja seda hoitakse jõuga koos.
Loe edasi

Marina Kaljurand: Kandideerida tuleb sinna, kus sa tead, et oled hea

Läinud nädala neljapäeval külastas Vooremaa toimetust europarlamenti kandideeriv Marina Kaljurand, kes julgustas inimesi valima minema ning rõhutas, et praegu talle suurt edu ennustavad reitingud realiseeruvad siis, kui valijad valimiskasti ette lähevad.
Loe edasi

GRAAFIKUD | Kaljuranna-efekt riigikogu küsitluses ei tööta: sotsiaaldemokraate toetab 10 protsenti valijatest

Marina Kaljuranna kõrge toetus europarlamendi valimistel ei oma märkimisväärset mõju Sotsiaaldemokraatliku Erakonna toetusnumbritele riigikogu valimiste küsitluses. Populaarseima parteina jätkab Reformierakond.
Loe edasi

Marina Kaljurand võib eurovalimistel tuua sotsidele kaks mandaati

Konkreetsete kandidaatidega valimisnimekirjad Euroopa Parlamendi valimistel tõid suured muutused erakondade populaarsusedetabelisse – Marina Kaljuranna isiklik suur populaarsus kergitas Sotsiaaldemokraatliku Erakonna napilt mööda nii Reformierakonnast kui ka Keskerakonnast ning sotsid võivad saada europarlamendis kaks mandaati.
Loe edasi

Ootamatu olukord: konkurendid Kaljurand ja Paet kukkusid üksteist kiitma

Sotsiaaldemokraatliku erakonna liige Marina Kaljurand ja Reformierakondlane Urmas Paet tõestasid «Õhtu!» saates, et poliitikud ei pea alati omavahel sõnelema. Nimelt jätkus poliitikutel üksteisele rohkelt kiidusõnu. Vaata videost järele!
Loe edasi

Eurovalimiste favoriit Marina Kaljurand teab oma väärtust

Sotside esinumber on endas kindel. „Ma olen parim. Olen nagu Raja Teele, kui tean, et olen hea, siis pakun ennast.”
Loe edasi

Marina Kaljurand: ametisse astunud valitsus on olnud erakordselt käpardlik suhtluses välisilmaga

Sotsiaaldemokraatide Euroopa parlamendi valimiste esinumbri Marina Kaljurandi hinnangul on uue valitsuse välispoliitilised fopaad aidanud paradoksaalsel kombel rõhutada, kui oluline on Euroopa liit Eesti jaoks.
Loe edasi
1 2 3 13