Sihik: pingetest Ukraina ja Venemaa piiril

Venemaa ja Ukraina piiril on kasvanud pinged. Kuidas Euroopa ja NATO peaksid olukorrale reageerima, selgitab Euroopa Parlamendi saadik Marina Kaljurand.
Loe edasi

TÄNA I Euroopa Parlamendi saadik Marina Kaljurand juhib aastat kokkuvõtvat arutelu

20. detsembril kell 15 korraldab ja juhib Euroopa Parlamendi saadik Marina Kaljurand oma viimast 2021. aasta veebiarutelu teemal “2021 – millisena jääme seda meenutama”.
Loe edasi

Välismääraja: Milline oli aasta 2021?

Välismäärajas võtavad aasta kokku Eesti saadikud Euroopa parlamendis. Mida nemad on suutnud maailmas ja Euroopas muuta? Marina Kaljurand, Urmas Paet, Riho Terras ja Jaak Madisson pühapäeval kl 11. Saadet juhib Neeme Raud.
Loe edasi

Euroopa Liit peab kriiside lahendamist veel õppima

Kuigi 2021. aasta pidi olema suur taastumise ja avanemise aasta, peab siiski nentima, et nii sisemisi kui ka väliseid väljakutseid tuli Euroopa Liidule ainult juurde. Olgu teemaks koroonapandeemia ohjamine, roheleppe vormistamine või Venemaa provokatsioonid – Brüsseli reaktsioon on olnud mõneti loid ja tagasihoidlik.
Loe edasi

KUKU pärastlõuna: Sahharovi preemia Aleksei Navalnõile

Helistame Europarlamendi saadikule Marina Kaljurannale, kes kommenteerib Navalnõi saatust ja otsust auhind just talle anda.
Loe edasi

“UV faktor”: millised on naiste võimalused poliitikas?

ETV saade “UV faktor” käsitles sel nädalal naiste võimalusi poliitikas.
Loe edasi

Portfell, liblikas, varvastega sõrmus. Mõjukate erilised moeesemed

Yana Toomi kolm erilist sõrmust, Urmas Reinsalu nahkportfell ja Marina Kaljuranna spetsiaalselt temale loodud liblikakujulised prossid. LP uuris välja, millised on mõjukate erilisemad moeesemed.
Loe edasi

Marina Kaljurand: need on reeglina vananevad härrasmehed, kes otsustavad naiste õiguste üle

Täna, 25. novembril on naistevastase vägivalla vastu võitlemise päev. Kuku raadio saates «Kuku pärastlõuna» arutleb sel teemal europarlamendi saadik Marina Kaljurand. Saadet juhib Indrek Ojamets.
Loe edasi

KUKU pärastlõuna: naistevastane vägivald

Marina Kaljurand: Täna on naistevastase vägivalla vastu võitlemise päev
Loe edasi
1 2 3 34