VIDEOREPORTAAŽ | “Pommiaugust” pealinna valimistel võetakse arvesse ka hambutuid hääletajaid

Valimised, imelised valimised. Aeg, mil poliitikud pajatavad rohkem kui tavapäraseltki kombeks, millest tulenevalt pudeneb laiali huvitavaid mõtteid ja infokilde. Mõni peab pealinna pommiauguks. Mõni kulutab nädalas riigikogulaste kuupalku. Ja mõni mõtleb valimisnänni jagades lausa ka vaeste hambutute peale.
Loe edasi

«Välisminister ei saa pugeda ebakonkreetsuse taha». Vaikiv Liimets külvab kärsitust

Jaanuaris mõjus kahe poliitilise uustulnuka Kristian Jaani ning Eva-Maria Liimetsa toomine valitsusse värskendava üllatusena. Hoiatused selle kohta, mis juhtub, kui karjääriametnikust poliitik saab, on kriitikute sõnul vähemalt Liimetsa puhul tõeks osutunud.
Loe edasi

Tänu digiallkirjadele hoitakse aastas kokku kaitsekulutuste jagu raha

Euroopa Liidu kodanike digitaalse identiteedi loomisel on Eesti näide paljudele heaks eeskujuks, ent tee selleni oli pikk ja keeruline.
Loe edasi

ÜLEVAADE ⟩ Mida arvavad Eesti eurosaadikud von der Leyeni kõnest?

Postimehe palvel vastasid Eesti eurosaadikud pärast Euroopa Komisjoni presidendi Ursula von der Leyeni kõne kuulamist küsimusele: «Mis mõte Ursula von der Leyeni tänavusest kõnest teile märkimisväärseim tundub?»
Loe edasi

Sünnipäeva tähistav Marina Kaljurand avaldas, mis on parim kingitus

Poliitik Marina Kaljurand tähistab 6. septembril oma 59. sünnipäeva. Tähtsa päeva veedab Euroopa Parlamendi liige paraku lennujaamas. 
Loe edasi

Marina Kaljurand: mina hääletaksin Alar Karise poolt

Euroopa Parlamendi saadik ja eelmistel presidendivalimistel kandideerinud Marina Kaljurand (SDE) teatas, et kui temal oleks võimalus teisipäeval riigikogus presidenti valida, siis hääletaks ta Alar Karise poolt.
Loe edasi

Kaljurand ja Mihkelson: Eestit aidanud afgaane tuleb aidata

Riigikogu liige ja väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson (Reformierakond) ning Euroopa Parlamendi saadik Marina Kaljurand (SDE) kutsusid üles aitama afgaane, kes on Eesti heaks töötanud.
Loe edasi

Marina Kaljurand: Eesti kohus on päästa meid aidanud afgaanid

Eesti peab Afganistanis kujunenud olukorda arvestades näitama üles humaansust ja päästma need afgaanid, kes on Eesti heaks tööd teinud, leiab Euroopa Parlamendi saadik ja endine välisminister Marina Kaljurand.
Loe edasi

Arvamusfestival | eurosaadikud otsisid lahendusi koroonakriisile

Arvamusfestivalil debateerinud Euroopa Parlamendi liikmed tegid kriitikat selle kohta, kuidas Eesti on koroonakriisis käitunud ja otsisid vastuseid küsimusele, kus maandub kriisist väljuv Euroopa. Kuula uuesti debati ülekannet Vikerraadios (klipp lisatud artiklile).
Loe edasi
1 2 3 32