EP ⟩ Marina Kaljurand: läbikukkunud visiit pole piisav põhjus kedagi ametist vabastada

Euroopa Parlamendi liige Marina Kaljurand tõdeb, et Borelli visiiti ei saa kindlasti edukaks pidada, kuid loodetavasti tekib sellest Euroopas adekvaatne pilt Venemaast, mis muudab ka hoiakuid edasises suhtluses.
Loe edasi

Marina Kaljurand: viis päeva, mis muutsid Euroopa Liidu suhteid Venemaaga

EL-i välispoliitika kõrge esindaja Josep Borrelli Moskva visiit on tekitanud palju poleemikat ja emotsioone, alustades äärmiselt ebaõnnestunud pressikonverentsist ning lõpetades visiidi mõjuga EL-i ja Venemaa suhetele, vahele ka üleskutsed Borrell ametist vabastada. Jälgisin arenguid huvi ja murega, paaril korral tekkis déjà vu tunne.
Loe edasi

Terevisioon. Olukord Venemaal.

Riigikogu liige Viktoria Ladõnskaja-Kubits ja Euroopa Parlamendi liige Marina Kaljurand arutlevad Venemaal toimuva üle.
Loe edasi

ÜLEVAADE ⟩ Mida arvavad Eesti eurosaadikud Josep Borrelli Moskva-visiidist?

See oli visiit valel ajal ja vales kohas, paistab hispaania sotside kodusõja-aegadeni ulatuvat tänuvõlga Venemaa ees, Josep Borrellil oli pragmaatiline mandaat, kõlasid Eesti eurosaadikute hinnangud ELi kõrge esindaja tänasele Moskva-käigule.
Loe edasi

INTERVJUU RAADIO KUKU ÄRATAJAS

Marina Kaljurand – Paljud välisriikide esindajad viibisid Navalnõi istungil (Ärataja)
Loe edasi

See, kas EL hakkab Facebooki ja Google’i käsi väänama, sõltub suhtumisest

Kuhu on Euroopa Liidu digiturg liikumas ja kas ehitame müüre Euroopa ühisturu ning ülejäänud digiruumi vahele? Milliseid samme on Euroopa Liit astumas tehnoloogiahiidude, nagu Facebooki, Google’i ja Amazoni, vastu? Nendel ja paljudel teistel digituleviku teemadel arutlevad saates “Fookuses Euroopa majandus” Euroopa Parlamendi liikmed Marina Kaljurand ja Andrus Ansip. Arutelu juhib Äripäeva ajakirjanik Allan Rajavee.
Loe edasi

INTERVJUU RAADIO KUKU ÄRATAJAS

Intervjuu: Marina Kaljurand – õigus olla mittekättesaadav
Loe edasi

Kaljurand: vabatahtlikult Putin võimust ei loobu

Laupäeval toimusid kümnetes Venemaa linnades Aleksei Navalnõi toetusmeeleavaldused. Euroopa Parlamendi saadik Marina Kaljurandi hinnangul on praegune olukord Venemaa presidendi jaoks hirmutav.
Loe edasi

Marina Kaljurand: Trumpi lahkumisega tuleb usaldus tagasi

“Mul on hea meel, et see, mis juhtus 6. jaanuaril, juhtus Ameerika Ühendriikides ja kapitooliumis, sest Ameerika Ühendriikide demokraatia pidas sellele vastu,” rääkis Euroopa Parlamendi liige Marina Kaljurand (SDE). “Rahvamassidega ei tohi mängida, sest mingil hetkel nad võivadki kaotada kontrolli.”
Loe edasi
1 2 3 26