ÜLEVAADE: Mida arvavad Eesti eurosaadikud Merkeli tänasest kõnest?

Eesti seitse eurosaadikut kuulas täna Brüsselis Saksamaa eesistumise tutvustust ja vastas hiljem Postimehe palvel küsimusele «Milline mõte teile Angela Merkeli kõnes enim kõrvu jäi?»
Loe edasi

MAAILM TASKUS ⟩ Kaljurand: EL ei saa riikide küberjulgeolekut korda teha

Koroonakriis on tõstnud jälle päevakorda Euroopa Liidu majandusliku, digitaalse, julgeoleku ja energeetika alase sõltumatuse küsimused, seda eriti Venemaa ja Hiina pahatahtliku tegevuse valguses, rääkis Euroopa Parlamendi saadik Marina Kaljurand podcast’is «Maailm taskus».
Loe edasi

Baltic Pride toimub tänavu peamiselt veebis

Poliitik Marina Kaljurand, kelle vestlust saab esmaspäeva õhtul Eesti LGBT Ühingu Instagramis otseülekande vahendusel vaadata, peab teemale tähelepanu juhtimist samuti oluliseks.
Loe edasi

INTERVJUU ⟩ Kaljurand: kriis on päevakorda tõstnud ELi sõltumatuse välisjõududest

Koroonakriis on tõstnud jälle päevakorda Euroopa Liidu majandusliku, digitaalse, julgeoleku ja energeetika alase sõltumatuse küsimused, seda eriti Venemaa ja Hiina pahatahtliku tegevuse valguses, rääkis Euroopa Parlamendi saadik Marina Kaljurand Postimehele.
Loe edasi

ÜLEVAADE: mida ootavad Eesti eurosaadikud homselt ülemkogult?

Postimehe palvel vastasid Eesti seitse eurosaadikut küsimusele, mida nad ootavad homselt Euroopa Ülemkogult, kus põhiteemaks ühenduse järgmine eelarve.
Loe edasi

Marina Kaljurand: Euroopa Liit lakub haavu ja paraneb tasapisi

Euroopa Parlamendi liige, sotsiaaldemokraat Marina Kaljurand pakub välja neli teemat, mis on määrava tähtsusega, kuidas Euroopa Liit pärast koroonakriisi hakkama saab.
Loe edasi

ÜLEVAADE: mida arvavad Eesti eurosaadikud von der Leyeni ettepanekust?

Postimehe palvel andsid Eesti seitse eurosaadikut oma hinnangu Ursula von der Leyeni täna Brüsselis peetud ettekandele, milles ta tutvustas Euroopa Komisjoni ettepanekuid aastate 2021-2027 ELi eelarvekavandi ja taaskäivitamise fondi osas.
Loe edasi

Eesti poliitikud on ühislaenu ettepanekute osas äraootaval seisukohal

Eesti poliitikud on Euroopa Komisjoni ühislaenu ettepanekute suhtes veel äraootaval seisukohal ja leitavad, et ettepanekuid tuleb enne otsuse kujundamist põhjalikult analüüsida.
Loe edasi

NÄDALA TEGIJA ⟩ Eakaid ei saa aasta otsa luku taga hoida

Eesti eakateni ei ole jõudnud täpseid juhiseid, kuidas nad saavad hakata normaalsesse ellu tagasi pöörduma, ütles Marina Kaljurand Kuku raadio saates «Nädala tegija». Abiks on, kui lähedane või sotsiaaltöötaja aitab kõik nende käigud läbi mõelda. 
Loe edasi
1 2 3 21