Marina Kaljurannast saab ÜRO peasekretäri kutsel relvastuskontrolli nõuandekoja liige

Europarlamendi liige Marina Kaljurand liitub ÜRO peasekretäri António Guterresi kutsel ÜRO relvastuskontrolli nõuandekojaga. Spetsialiteediks: uutmoodi julgeolekuohud.
Loe edasi

Kaljurand: paraku kehtib maailmapoliitikas tugevama õigus

Eesti endine välisminister Marina Kaljurand, nüüdne Euroopa Parlamendi sotsiaaldemokraadist saadik, sai ÜRO peasekretärilt kutse liituda maailmaorganisatsiooni relvastuskontrolli nõuandekomiteega. Kas maailma iseloomustab põhimõte “kellel jõud, sellel õigus”? “Ma pean sellega nõustuma,” tunnistas Kaljurand.
Loe edasi

Marina Kaljurand: „Nii kaua, kuni minu verd tahetakse, käin ka doonoriks.“

«Selle väikese valu kaalub kümme korda üle tunne, et oled head teinud,» ütleb poliitik Marina Kaljurand ja rõhutab, et vere andmine pole pooltki nii hirmus, kui sageli arvama kiputakse.
Loe edasi

Loomakaitsjad panevad Marina Kaljuranna oksjonile

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kutsub inimesi osalema heategevuslikul jõuluoksjonil. Oksjonilt leiab kingi sõbrale ning miks ka mitte iseendale. Kingi teeb eriliseks loomulikult toetus loomadele. Heategevuslik oksjon toimub ELS-i Facebooki-lehel ning kestab kuni 20. detsembri keskööni.
Loe edasi

MÜÜJATÜDRUKUST PEAMINISTRIKS ⟩ Tuntud Eesti naised meenutavad Mart Helme kiuste oma esimesi tööotsi

Eesti siseminister Mart Helme kritiseeris eile Soome valitsust, tuues välja, et noor peaminister Sanna Marin on töötanud müüjatüdrukuna. Paljud Eesti avaliku elu tegelased jagasid pahameele väljendamiseks sotsiaalmeedias lugusid oma esimestest töökohtadest.
Loe edasi

VÄITLUS- YANA TOOM VS MARINA KALJURAND

Kas Euroopa julgeolekut peaks ehitama koos Venemaaga? Väitlevad Euroopa Parlamendi liikmed Yana Toom (Keskerakond) ja Marina Kaljurand (SDE).
Loe edasi

FOTO | Ott Tänak rõõmustas välismaal Eesti tipp-poliitikut

Reedel Pariisis autoralli maailmameistri trofee kätte saanud Ott Tänak on praeguseks jõudnud juba Londonisse. Seal põrkas ta aga kokku Euroopa Parlamendi liikme Marina Kaljuranna ja viimase tütre Kaisaga. Loomulikult sai ühiselt tehtud sõbrapilt.
Loe edasi

ESIMENE STUUDIO

Brüsselis murtakse piike, et jõuda kokkuleppele enam kui triljoni-euroses EL-i seitsmeaastases eelarves. Millised on Eesti peamised huvid? Kuidas selgitada Prantsusmaa riigipea vastuolulisi käike, millega diagnoositi NATO-le ajusurma ja siluti suhteid Moskvaga? Ja kas poliitdraama Brexit leiab aastavahetusega lahenduse? Esimese stuudio Brüsseli erisaates osalevad Eesti saadikud Euroopa Parlamendis.
Loe edasi

Pildid ja video: Marina Kaljurand kutsus armastatud koera sünnipäevale erilised külalised

Nädalavahetusel tähistas Marina Kaljuranna neljajalgne sõber Onu Rocky oma 11. sünnipäeva. Erilise sündmuse puhul sai Rocky kokku õdede-vendadega, et üheskoos metsas möllata. 
Loe edasi
1 2 3 16